DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
arslan altındişTÜM YAZILARI

MUTLU VEZİRHAN BELDESİ, KEMAL GERGİN’İ BEKLİYOR

Yayınlanma Tarihi : Google News
MUTLU VEZİRHAN BELDESİ, KEMAL GERGİN’İ BEKLİYOR

31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak yerel seçimlerde Bilecik İli Vezirhan Beldesinde Belediye Başkanlığı için, Gölpazarı Belediye Başkan Yardımcısı olarak 5 yıl görev yapan ve vatandaşların sevgisine mazhar olan, Adalet ve Kalkınma Partisi adayı Kemal GERGİN gazetemize yaptığı açıklamada;

“Değerli hemşerilerim, sizin güveniniz ve Allah’ın izniyle 31 Mart 2024 akşamından itibaren Vezirhan Belediyesi’ni birlikte yönetmek ve mutlu bir kent için hizmetinize adayım.

Allah’ın yardımı ve sizin katılımınızla çok iyi hizmetler yapacağımıza ve günümüzün evrensel değerleriyle sentezleyip insan merkezli, çevre dostu, eğitim, sağlık, kültür, tarım, turizm, ticaret ve bilim beldesi yapacağımızdan, Vezirhan’ ımızı büyük bir aile yapacağımızdan hiç şüphem yok.

Bize gösterilen ilgiye, sevgiye ve güvene layık olmaya çalışacağız. Sadece bize oy veren hemşerilerimizin değil, Vezirhan’ da yaşayan tüm hemşerilerimizin Belediye Başkanı olacağım.

Akılla, bilgiyle ve beceriyle hizmet etme şerefi insana bahşedilmiş bir zenginliktir. O zenginliğe sahip olan ve Vezirhan beldemiz için, kadromuzun iş tecrübesi ve heyecanı, bilgi birikimi ve hizmet aşkı bizim en büyük zenginliğimizi oluşturuyor.

Eksiklerimizi Devletimizin, Hükümetimizin, Valiliğimizin, kamu kurumlarımızın, sivil toplum ve meslek örgütlerinin ve en önemlisi hemşerilerimizin destek ve yardımlarıyla kısa zamanda tamamlayıp hizmetlerimizi baş döndürücü bir hıza kavuşturacağız.

Beş yıl boyunca, kavgadan, gürültüden, şaibelerden uzak, tertemiz ve sevgi dolu hizmetlerle süslenmiş bir belediyecilik örneği vereceğiz. Beş yılın sonunda herkes ‘beş yıl ne çabuk geçti’ diyecek.” Dedi.