GÖLPAZARI’NA BÜYÜK MÜJDE! « Gölpazarı Haber Portalı

26 Eylül 2022 - 00:54

GÖLPAZARI’NA BÜYÜK MÜJDE!

reklam
GÖLPAZARI’NA BÜYÜK MÜJDE!
Son Güncelleme :

01 Kasım 2018 - 22:59

4.126 kez okundu

GÖLPAZARI’NA BÜYÜK MÜJDE!

Hemşehrimiz olan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı’mız Fatih DÖNMEZ ve Bilecik AK Parti Milletvekilimiz Selim YAĞCI’nın direktefleri ile uzun zamandır Gölpazarı’nın belirli yerlerinde su arama çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir. Şu sıralar Kurşunlu Ovası’nda yapılan araştırmalarda olumlu neticeler almaya başladık. İlçemizde kurulması planlanan Organize Sanayi Bölgesi için yeterli miktarda suyun bulunmasının ardından bugün ilimizin üst düzey yöneticileri/idarecileri yerinde incelemelerde bulundu.

Yapılan incelemelere, Bilecik Vali Yardımcısı Akın YILMAZ, İl Özel İdare Müdürü Halis NALBANT, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü KESKİN, Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürü Hediye İMAN, İl Tarım Müdürü Necmettin YOLDAŞ, Gölpazarı Kaymakamımız İbrahim GÜNEŞ katıldı.

İlçe Kaymakamımızın makamında yapılan toplantıda, fizibilite ve çed raporlarının hızlandırılıp bir an önce gerekli çalışmaların yapılacağı kararlaştırıldı.

Güzel ilçemiz Gölpazarı’nın gelişmesi için yapılan bu yatırımların, önümüzdeki senelerde “Parlayan Bir İlçe” olma yolunda emin adımlarla ilerledeğini görmek mutluluk verici.

Haber/Editör
Emre ALTINDİŞ

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.