BAKAN FATİH DÖNMEZ ADI ÖLÜMSÜZLEŞTİ « Gölpazarı Haber Portalı

27 Ekim 2021 - 10:52

BAKAN FATİH DÖNMEZ ADI ÖLÜMSÜZLEŞTİ

reklam
BAKAN FATİH DÖNMEZ ADI ÖLÜMSÜZLEŞTİ
Son Güncelleme :

10 Ağustos 2019 - 2:17

2.597 kez okundu
reklam

BAKAN FATİH DÖNMEZ ADI ÖLÜMSÜZLEŞTİ

Orta Mahalle Orgeneral Aytaç Yalman Caddesi’nin ismi meclis kararı ile değiştirilerek “Bakan Fatih Dönmez” caddesi oldu.

Gölpazarı’nın yetiştirmiş olduğu Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih DÖNMEZ’in adı bu caddede ölümsüzleşti.

Bugün bakanımız Fatih Dönmez Gölpazarın’da bir takım temaslarda bulundu.

Öncelikle baba evini ziyaret eden Bakan Fatih Dönmez daha sonra cadde açılışına katıldı.
Belediye Başkanımız Hayri Suer, Bakanımızın biyografisinin ve adının yazılı olduğu cadde tabelasını; Bakan Dönmez’e takdim ederek, ilçemize ve belediyemize büyük desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Onarımı tamamlanan ve bu bayramda hizmete açılacak olan Tarihi Mihal Gazi Hamamı’nı ziyaret eden Bakan Fatih Dönmez yetkililerden bilgi aldı.

Daha sonra kaymakamlık konutuna geçen Fatih Dönmez burada, Bilecik Valimiz Bilal Şentürk, AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, İlçe Kaymakamımız İbrahim Güneş, Belediye Başkanımız Hayri Suer ve Mehmet Ergün ile birlikte güzel ilçemiz Gölpazarı’na yapılacak olan yatırımlar ile ilgili istişare edildi.

Bakanımız Fatih Dönmez, Yenipazar Yolundaki trafo merkezinin yıl sonuna kadar yetişeceği müjdesini verdi.

Gölpazarı Belediye Başkanımız Hayri Suer yaptığı açıklamada;

“ Tarihi Hamamımız ilçemize hayırlı uğurlu olsun, Kurban Bayramı’nda halkımız ücretsiz bir şekilde yararlanabilir. Ayrıca TOKİ ön başvuruları sayısı 300’ü geçti ve en kısa zamanda ilerleme katedilecektir. Gölpazarı ilçe stadyumu ve yüzme havuzunun yenileme işlemleri için Spor Toto Genel Müdürlüğü ile anlaşma sağlandı. Önümüzde 5 yıl var. Gölpazarı’nın yıllardır hasretini çektiği tüm hizmetleri bir bir yerine getirmeye devam ediyoruz ve edeceğiz” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam