İLÇEMİZDE AMATÖR SPOR HAFTASI KUTLANDI « Gölpazarı Haber Portalı

2 Ekim 2022 - 16:25

İLÇEMİZDE AMATÖR SPOR HAFTASI KUTLANDI

reklam
İLÇEMİZDE AMATÖR SPOR HAFTASI KUTLANDI
Son Güncelleme :

10 Ekim 2019 - 0:48

1.673 kez okundu

Gölpazarı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünce düzenlenen Amatör Spor Haftası programı ilçemiz kapalı spor salonunda gerçekleştirildi.

Programa İlçemiz Kaymakamı İbrahim GÜNEŞ, Belediye Başkanı Hayri SUER, İlçe Jandarma Komutanı Hüseyin KAÇMAZ, İlçe Emniyet Amiri Adnan DÜZEN, İl Genel Meclis Üyelerimiz, kurum amirleri, veliler ve öğrenciler katıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Özlem KARAKAYA yaptığı açıklamada;
bedava bonus 2022
“Amatör Spor Haftası Etkinliklerinin ilçemizde düzenli fiziksel aktivite alışkanlığının kazandırılmasına yönelik farkındalık kazandırılması açısından çok önemli olmakla birlikte, spora katılımın en üst düzeyde sağlanması için amatör spor branşlarında müsabakalar düzenlenyeceğiz ve amatör sporcuları destekleyeceğiz. 7-13 Ekim tarihleri arasında kutlanan Amatör Spor Haftasının spor kültürü ve bilincinin kazandırılması açısından da çok önemlidir” dedi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan Amatör Spor Haftası programı boks ve taekwando gösterileri, ödül töreni ve canlı müzik ile sona erdi. Program sonunda Türk Hava Kurumu model uçak standını ziyaret eden öğrencilerimiz  kaliteli zaman geçirdi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.