AK PARTİ YEREL YÖNETİMLER ÇALIŞTAYI YAPTI « Gölpazarı Haber Portalı

26 Eylül 2022 - 08:53

AK PARTİ YEREL YÖNETİMLER ÇALIŞTAYI YAPTI

reklam
AK PARTİ YEREL YÖNETİMLER ÇALIŞTAYI YAPTI
Son Güncelleme :

09 Aralık 2019 - 21:30

2.209 kez okundu

08-12-2019 Pazar günü Belediye 1 No’lu Toplantı Salonunda bu dönem ilk yerel yönetimler çalıştayı Gölpazarı’nda yapıldı.

Ak Partinin en deneyimli Yerel Yönetim Uzmanı Kocaeli Milletvekili İlyas ŞEKER konuşmacı olarak katıldı. Yaklaşık 2 saat süren çalıştayda Ak Partinin yerel yöneticilerinin nasıl davranması gerektiği anlatıldı. Parti içinde kendi aralarında dargınlıkların ve küskünlerin tekrar nasıl kazanılacağını konuşuldu. Türkiye’nin ve dünyada mazlum milletlerin bu partiye bu birlikteliğe ihtiyacı olduğu bildirildi.

Çalıştaya İl Başkanı Fikret Karabıyık, Milletvekili Selim YAĞCI, İl Genel Meclis Başkanı Osman YILMAZ, Merkez İlçe Başkanı Nail ÖZTÜRK, Gölpazarı İlçe Başkanı Raşit ÖZEN, Vezirhan İlçe Başkanı Ercan ŞAHİN, Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa YAMAN, Dodurga Belediye Başkanı Selim TUNA, İnhisar Belediye Başkanı Mehmet KEPEZ, Bilecik eski Belediye Başkanı Nihat CAN, Bilecik Gençlik Kolları Başkanı Onur KARAMAN, Ak Parti İl Genel Meclis Üyeleri, Merkez ve İlçelerin Belediye Meclis Üyeleri,Gölpazarı Ak Parti Mahalle Başkanları katıldı.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.