GÖLPAZARI KAYMAKAMI EFECAN ŞAHİN GÖREVE BAŞLADI « Gölpazarı Haber Portalı

17 Mayıs 2022 - 13:35

GÖLPAZARI KAYMAKAMI EFECAN ŞAHİN GÖREVE BAŞLADI

reklam
GÖLPAZARI KAYMAKAMI EFECAN ŞAHİN GÖREVE BAŞLADI
Son Güncelleme :

05 Ağustos 2020 - 18:36

1.441 kez okundu

GÖLPAZARI KAYMAKAMI EFECAN ŞAHİN GÖREVE BAŞLADI

Yeni Kaymakam Efecan ŞAHİN, 1988 yılında Ankara İli Altındağ İlçesinde doğdu.

2011 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimleri Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 21.06.2013 tarihinde Zonguldak Valiliği Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine başlamıştır.

Sırasıyla Zonguldak Valiliği’nde staj, Eskişehir İli Seyitgazi ve Han İlçeleri ile İl Merkezinde Mülkiye Müfettişi refakatinde teftiş stajı, Ankara İli Polatlı İlçesinde Kaymakam Refikliği stajı Zonguldak İli Çaycuma İlçesinde Kaymakam Refikliği Stajı, İçişleri Bakanlığı Eğitim Daire Başkanlığında İngilizce dil eğitimi, Birleşik Krallık Portsmouth Üniversitesinde Kamu Yönetimi alanında Yüksek Lisans eğitimi, Çorum İli İskilip İlçesinde Kaymakam Vekilliği stajını ve İçişleri Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığında Kaymakamlık Kursunu alarak kurs sonu sınavını başarıyla tamamlamıştır.

02.01.2017-12.09.2018 tarihleri arasında Bolu İli Mudurnu İlçesi Kaymakamlığı görevinde bulunan Efecan ŞAHİN, bu görevde iken Ahmet Yesevi Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon alanında Yüksek Lisans Eğitimini tamamlamıştır.

İyi derecede İngilizce bilen Kaymakam Efecan ŞAHİN Gölpazarı İlçe Kaymakamlığı görevine başlamış olup olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

 

www.puksi.com

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.