DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN67.170,011.344
arslan altındişTÜM YAZILARI

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI RAŞİT ÖZEN İSTİFA ETTİ

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
AK PARTİ İLÇE BAŞKANI RAŞİT ÖZEN İSTİFA ETTİ

“Değerli Ak Parti ailem ve kıymetli hemşehrilerim, kurulduğu ilk yıllardan günümüze kadar uzanan bu kutlu yolda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde bıkmadan, yorulmadan uzun yıllar görev aldım.

Gençlik kolları başkanlığı ve yönetim kurulu üyeliği görevlerimin ardından İlçe Başkanı olarak görevimi ifa etmekten ve bu ailenin bir ferdi olmaktan hep gurur duydum.

Görev aldığım yıllar boyunca meşakkatli ve bir o kadar da güzel günler geçirdik. Son yerel seçimlerde de yapılamaz denileni yapıp her daim yanımda ve arkamda duran dava arkadaşlarımla ilçemizi Ak belediyecilik ile tanıştırdık. Ancak hem partimize hem de ilçemize taze kan gerek diyerek ve işlerimin yoğunluğu nedeniyle İlçe Başkanlığı görevimden istifa etmiş bulunuyorum.

İlk görev yıllarımdan itibaren hep yanımda olan başta aileme, zorlu süreçlerde desteklerini eksik etmeyen ve her ne şartta olursa olsun benimle birlikte dimdik davasının arkasında duran tüm dava dostlarıma teşekkür ederim.
Beşeriz şaşarız elbet hata da yaparız. Görev yaptığım yıllar içinde yapmış olduğum hatalardan affınıza sığınıyorum. Hakkınızı helal edin, benden yana da eğer varsa helal olsun hakkım.”