DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN67.017,401.267

BAŞKAN FİKRET KARABIYIK SAHALARA İNDİ

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
BAŞKAN FİKRET KARABIYIK SAHALARA İNDİ

Dün akşam saatlerinde Gölpazarı İlçemizde Bilecik Ak Parti İl Başkanı Fikret KARABIYIK ve ekibi ile Gölpazarı AK Parti teşkilatı bir araya geldi.

Kovid-19 Korona Virüs salgını nedeniyle toplantılara bir süre ara verilmişti. Yeni normalleşme çerçevesinde dün akşam Hanım Eli Kafe’de sosyal mesafe kuralına uyularak toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıda virüs sürecinde Türkiye’nin başarıları ele alınırken, ayrıca Gölpazarı’nın daha iyi konumda olması için fikir alışverişinde bulunuldu. El birliği ile güzel ilçemizin gelişerek hakettiği konuma geleceği vurgulandı.
Başkan KARABIYIK yaptığı açıklamada;

“Türkiye’nin bu salgında göstermiş olduğu başarı dünyada saygı ile karşılanıyor. Ülkemizde bırakın hastaneyi, yolunu bile yapamayan muhalefet anlayışı varken; biz yüzlerce ülkeye tıbbi yardım yapan tek ülkeyiz. 75’ten fazla ülkeden 40 bini aşkın Türk vatandaşı yurda getirildi. Yine Ülkemiz hiçbir hastasını hastane koridorlarında ölüme terketmedi ve 5 yıldızlı otel odası konforunda olan hastane odalarında tedavi etti. En önemlisi de, dünyada bu hizmetler için, insanların ödeyemeyeceği fahiş fiyatlar isteniyor. Fakat Türkiye’de vatandaşlarımızdan hiçbir ücret talep edilmeden yapılıyor. “ dedi.

Ayrıca;

“Eylül ayı gibi kongrelerimizi tamamlamayı düşünüyoruz. Yeni kadrolarla 2023 hedefimize hazırlanarak her insanımızın gönlüne dokunacağız. “ açıklaması yapıldı.

Toplantı Gölpazarı Belediyesi Hanımeli Kafe’de yapıldı. Görüşmenin sonunda, katılımcılar tarafından böyle toplantıların sık sık yapılmasının çok faydalı olduğu belirtildi.

Toplantıda Gölpazarı Koordinatörü İsmail YILDIRIM, İl Merkez İlçe Başkanı Nail ÖZTÜRK, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed KARADAYI, Söğüt Koordinatörü Servet YILMAZ, Gölpazarı İlçe Başkan Yardımcısı Nur ALÜN, İl Genel Meclis Üyesi Mustafa ÖZKAN, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Selçuk YAKAR, İlçe Ak Parti Yöneticileri ve Kadın  Kolları Yöneticileri, Belediye Encümenleri ve Mahalle Başkanları katıldılar.