DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN67.170,011.344
arslan altındişTÜM YAZILARI

BİLECİK TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI MEHMET ERGÜN’E ZİYARET

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
BİLECİK TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI MEHMET ERGÜN’E ZİYARET

BİLECİK TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI MEHMET ERGÜN’E ZİYARET

Gölpazarı Haber Portalı olarak geçen hafta gerçekleşen Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlık seçimini kazanarak Yönetim Kurulu Başkanı olan Mehmet Ergün’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Bilecik ve bilhassa Gölpazarı ilçemizde ileride yapılacak yatırımlar hakkında bilgiler edindik. Başkanımızın Gölpazarı’nın geleceği için yapılacak projelerde canla başla çalışacağına inancımız tamdır. Bu seçim dolayısı ile gece gündüz çok çalışıp eşine destek olan Bilgen ERGÜN Hanım’a da teşekkür ederiz.

Başkan Mehmet Ergün yaptığı açıklamada;

“Birlik ve beraberlik içinde inşallah burada 4 yıl görev yapacağız. Kazanan Bilecik olmuştur. Bundan sonra da kazanan Bilecik olacaktır. Sayın Bakanımızın önderliğinde; valimizin, milletvekillerimizin, belediye başkanlarımızın, üniversitemizin ve sektörümüzün bütün temsilcileriyle birlikte Bilecik için ne yapabiliriz bunun mücadelesini vereceğiz. Burada kıymetli Meclis Başkanımıza da çok önemli görevler düşüyor. İnşallah bu 4 yılda beraber olacağız. Bütün seçmenlerimize, meclis üyelerimize verdikleri destekten dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Değerli hemşehrimize yeni görevinde başarılar diler, Gölpazarı için elinden gelenin fazlasını yapacağından şüphemiz yoktur.

Hayırlı uğurlu olsun.