DOLAR32,6592% -0.45
EURO34,9841% -0.76
STERLIN41,4244% -0.63
FRANG36,7836% -0.25
ALTIN2.424,16% -0,86
BITCOIN65.295,99-0.956
arslan altındişTÜM YAZILARI

BİLECİKLİLER PALTFORMU BULUŞTU

Yayınlanma Tarihi : Google News
BİLECİKLİLER PALTFORMU BULUŞTU

İstanbul Merkezli Bilecik ilimizin birçok ilçesinden hemşerilerimizin olduğu Bilecikliler Platformu Erkan ARISOY Kurucu Başkanlığı ve Moderatörlüğünde, Prof. Dr. Murat DURAK’ ın ev sahipliğinde İstanbul Pendik Bölge Hastanesinde gerçekleştirilen kahvaltı programın da bir araya geldi.

Erkan ARISOY’ un Moderatörlüğünü, Dr. Murat DURAK’ın ev sahipliğini yaptığı programa Yüksel PALACI, Fatih YURTTAŞ, Levent BULGURCU, Erdinç ŞAHİN, Cengiz PEHLİVAN, Hüseyin ÜNAL, Oktay TEPE, Mesut ÇAKIR, Kenan KAYADELEN gibi Bileciklilerin yakından tanıdığı isimlerin de olduğu; Profesör, Doktor, Avukat, Öğretim Üyesi, Sanayici, Mali Müşavir, Muhasebe, Öğretmen, İş İnsanı, Emniyet Personeli, Askeri Personel, Araştırma Görevlisi, Sağlık Personeli, İstanbul’da yaşayan Bilecikli Siyasi Parti İl yöneticisi, Belediye Meclis üyesi A. Adayı hemşerilerimiz katılım sağladı. Kamu ve Özel Sektör Yöneticilerinin de yer aldığı program çok samimi ve özlenen bir atmosferde gerçekleşti.

İlkelerinin öncelikle Ertuğrulgazi Obasına Şeyh Edebali Duasına layık, Türkiye Cumhuriyeti Devletine bağlı bir şekilde Bilecik’ e ve Bilecikliye faydalı çalışmalar yapmak olduğunu belirten katılımcılar hedeflerinin ise her alanda ve anlamda güçlü bir Bilecik Lobisi oluşturmak olduğunu belirtti.

Tekrar eden programlara etkin ve gönülden hemşerilerimizi de davet eden ARISOY, yakın bir tarihte üretken projelerle BİLECİK İlimize ve hemşerilerimize katkılar sağlayacak çalışmalar içerisinde yeniden bir arada olacaklarını söyledi.