Canlı Sonuçlar « Gölpazarı Haber Portalı

22 Ocak 2022 - 04:49
reklam
ALMANYA 3. LİGİ
16:00
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig
- : -
Hallescher FC Hallescher FC
16:00
Viktoria Köln Viktoria Köln
- : -
SC Verl SC Verl
16:00
Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
- : -
Osnabrück Osnabrück
16:00
Kaiserslautern Kaiserslautern
- : -
Viktoria Berlin Viktoria Berlin
16:00
Türkgücü Münih Türkgücü Münih
- : -
1860 Münih 1860 Münih
16:00
Würzburger Kickers Würzburger Kickers
- : -
Mannheim Mannheim
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
15:30
Ingolstadt 04 Ingolstadt 04
- : -
Darmstadt 98 Darmstadt 98
15:30
Paderborn 07 Paderborn 07
- : -
Werder Bremen Werder Bremen
15:30
Hansa Rostock Hansa Rostock
- : -
FC Heidenheim FC Heidenheim
22:30
Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
- : -
Schalke 04 Schalke 04
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
17:30
Greuther Fürth Greuther Fürth
- : -
Mainz 05 Mainz 05
17:30
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
- : -
Augsburg Augsburg
17:30
M'gladbach M'gladbach
- : -
Union Berlin Union Berlin
17:30
TSG 1899 Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim
- : -
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
17:30
Freiburg Freiburg
- : -
Vfb Stuttgart Vfb Stuttgart
20:30
VfL Bochum VfL Bochum
- : -
FC Köln FC Köln
ALMANYA REGİONALLİGA
15:00
VfB Auerbach VfB Auerbach
- : -
Altglienicke Altglienicke
16:00
Altona 93 Altona 93
- : -
Heider SV Heider SV
ERT
Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
0 - 0
VfB Homberg VfB Homberg
16:00
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
- : -
Preussen Münster Preussen Münster
16:00
Rot-Weiss Ahlen Rot-Weiss Ahlen
- : -
Fortuna Köln Fortuna Köln
16:00
SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
- : -
Uerdingen Uerdingen
16:00
Alemannia Aachen Alemannia Aachen
- : -
Lippstadt Lippstadt
16:00
SV Straelen SV Straelen
- : -
Bonner SC Bonner SC
16:00
Borussia Mönchengladbach II Borussia Mönchengladbach II
- : -
Schalke 04 II Schalke 04 II
ERT
Rodinghausen Rodinghausen
0 - 0
Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II
16:05
Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
- : -
1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig
17:30
FC Köln II FC Köln II
- : -
Oberhausen Oberhausen
ANGOLA 1. LİGİ
17:00
CD Lunda Sul CD Lunda Sul
- : -
Academica do Lobito Academica do Lobito
17:00
Cuando Cubango Cuando Cubango
- : -
Interclube Interclube
17:00
C.R.D. Libolo C.R.D. Libolo
- : -
Wiliete Wiliete
17:00
Bravos do Maquis Bravos do Maquis
- : -
Progresso do Sambizanga Progresso do Sambizanga
17:30
Academica do Lobito Academica do Lobito
- : -
CD Primeiro de Agosto CD Primeiro de Agosto
17:30
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
- : -
CD Lunda Sul CD Lunda Sul
17:30
Sporting de Cabinda Sporting de Cabinda
- : -
Kabuscorp SC Kabuscorp SC
17:30
Interclube Interclube
- : -
C.R.D. Libolo C.R.D. Libolo
17:30
Sporting de Benguela Sporting de Benguela
- : -
CR Da Caala CR Da Caala
17:30
CR Da Caala CR Da Caala
- : -
Petro Atletico Luanda Petro Atletico Luanda
17:30
CD Huila CD Huila
- : -
Sporting de Cabinda Sporting de Cabinda
18:00
Kabuscorp SC Kabuscorp SC
- : -
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
18:30
Progresso do Sambizanga Progresso do Sambizanga
- : -
CD Huila CD Huila
18:30
Petro Atletico Luanda Petro Atletico Luanda
- : -
Cuando Cubango Cuando Cubango
19:00
CD Primeiro de Agosto CD Primeiro de Agosto
- : -
Sporting de Benguela Sporting de Benguela
ARNAVUTLUK 1. LİGİ
15:45
Partizani Partizani
- : -
Kastrioti Kastrioti
15:45
Teuta Teuta
- : -
Laçi Laçi
ARNAVUTLUK 2. LİGİ
-
Bylis Bylis
- 0
Besëlidhja Besëlidhja
-
Turbina Cerrik Turbina Cerrik
- 0
Besa Besa
-
Pogradeci Pogradeci
- 0
Butrinti Sarande Butrinti Sarande
-
KS Lushnja KS Lushnja
- 0
KS Maliqi KS Maliqi
-
Korabi Peshkopi Korabi Peshkopi
- 0
Tomori Tomori
-
Burreli Burreli
- 0
Terbuni Puke Terbuni Puke
-
FK Vora FK Vora
- 0
Shkumbini Shkumbini
-
Erzeni Shijak Erzeni Shijak
- 0
Apolonia Apolonia
AVUSTRALYA 1. LİGİ
ERT
Melbourne City Melbourne City
0 - 0
Sydney FC Sydney FC
ERT
Central Coast Mariners Central Coast Mariners
0 - 0
Melbourne Victory Melbourne Victory
ERT
Perth Glory Perth Glory
0 - 0
Newcastle Jets Newcastle Jets
ERT
Western United FC Western United FC
0 - 0
Wellington Phoenix Wellington Phoenix
ERT
Macarthur FC Macarthur FC
0 - 0
Western Sydney Wanderers Western Sydney Wanderers
11:45
Sydney FC Sydney FC
- : -
Perth Glory Perth Glory
B.A.E LİG KUPASI
16:00
Al Ittihad Kalba Al Ittihad Kalba
- : -
Al-Wasl Al-Wasl
18:30
Ajman Ajman
- : -
Al-Nasr Al-Nasr
BELÇİKA 1. LİGİ
18:15
Kortrijk Kortrijk
- : -
Eupen Eupen
20:30
Beerschot VA Beerschot VA
- : -
Oud Heverlee Leuven Oud Heverlee Leuven
20:30
Sint Truiden Sint Truiden
- : -
RFC Seraing RFC Seraing
22:45
Sporting Charleroi Sporting Charleroi
- : -
AA Gent AA Gent
BELÇİKA 2. LİGİ
ERT
Westerlo Westerlo
0 - 0
Deinze Deinze
BREZİLYA ALAGOANO
ERT
CRB CRB
0 - 0
Murici Murici
23:00
Jacioba Jacioba
- : -
ASA ASA
BREZİLYA BAİANO
22:00
ECPP Vitoria Da Conquista ECPP Vitoria Da Conquista
- : -
Bahia de Feira Bahia de Feira
BREZİLYA CATARİNENSE
22:30
Camboriu Camboriu
- : -
EC Prospera EC Prospera
22:30
Chapecoense Chapecoense
- : -
Barra Barra
BREZİLYA COPA DO NORDESTE
23:45
Bahia Bahia
- : -
Sampaio Correa Sampaio Correa
23:45
CRB CRB
- : -
Sport Recife Sport Recife
BREZİLYA MARANHENSE
ERT
Pinheiro AC Pinheiro AC
0 - 0
SE Juventude SE Juventude
BREZİLYA PARANAENSE
22:00
Coritiba Coritiba
- : -
Cianorte Cianorte
BREZİLYA PERNAMBUCANO
22:30
Nautico Nautico
- : -
Íbis SC Íbis SC
BREZİLYA PİAUİENSE
22:00
Oeirense Oeirense
- : -
Flamengo PI Flamengo PI
23:00
Parnahyba Parnahyba
- : -
4 de Julho EC 4 de Julho EC
BREZİLYA SERGİPANO
22:00
Frei Paulistano Frei Paulistano
- : -
Confiança Confiança
ESTONYA KUPASI
14:00
Vastseliina FC Tannem Vastseliina FC Tannem
- : -
JK Tabasalu JK Tabasalu
FRANSA LİGUE 1
19:00
Stade Brest 29 Stade Brest 29
- : -
Lille Lille
23:00
Lens Lens
- : -
Marsilya Marsilya
FRANSA LİGUE 2
17:00
Auxerre Auxerre
- : -
Paris FC Paris FC
21:00
Bastia Bastia
- : -
Toulouse Toulouse
21:00
Pau FC Pau FC
- : -
Nimes Olympique Nimes Olympique
21:00
Dijon Dijon
- : -
US Quevilly US Quevilly
ERT
Grenoble Grenoble
0 - 0
Chamois Niortais Chamois Niortais
21:00
Amiens SC Amiens SC
- : -
Guingamp Guingamp
21:00
Havre AC Havre AC
- : -
Rodez AF Rodez AF
21:00
USL Dunkerque USL Dunkerque
- : -
Sochaux Sochaux
21:00
Valenciennes Valenciennes
- : -
Nancy Nancy
GALLER 2. LİGİ
17:00
Llantwit Major F.C. Llantwit Major F.C.
- : -
Llanelli Town Llanelli Town
17:00
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
- : -
Trefelin Trefelin
17:00
Undy Athletic A.F.C. Undy Athletic A.F.C.
- : -
Taff's Well Taff's Well
17:30
Conwy Borough Conwy Borough
- : -
Prestatyn Town FC Prestatyn Town FC
17:30
Llangefni Town Llangefni Town
- : -
Llanrhaeadr Llanrhaeadr
17:30
Ruthin Town Ruthin Town
- : -
Airbus UK Airbus UK
17:30
Llanidloes Town Llanidloes Town
- : -
Colwyn Bay Colwyn Bay
17:30
Briton Ferry Briton Ferry
- : -
Pontypridd Town AFC Pontypridd Town AFC
17:30
Penrhyncoch Penrhyncoch
- : -
Buckley Town Buckley Town
GALLER PREMİER LİGİ
17:30
Cardiff Met University Cardiff Met University
- : -
Bala Town Bala Town
17:30
Newtown Newtown
- : -
Haverfordwest Haverfordwest
17:30
Barry Town Barry Town
- : -
Flint Town United Flint Town United
GANA PREMİER LİGİ
18:00
Accra Lions FC Accra Lions FC
- : -
Ashanti Gold Ashanti Gold
18:00
Karela United FC Karela United FC
- : -
Hearts of Oak Hearts of Oak
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
18:00
Pafos FC Pafos FC
- : -
Apollon Limassol Apollon Limassol
20:00
AEL Limassol AEL Limassol
- : -
Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas
HİNDİSTAN SÜPER LİGİ
17:00
Chennaiyin Chennaiyin
- : -
NorthEast United NorthEast United
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
20:45
Vitesse Vitesse
- : -
Groningen Groningen
22:00
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
- : -
Cambuur Cambuur
22:00
Heerenveen Heerenveen
- : -
PEC Zwolle PEC Zwolle
23:00
Willem II Willem II
- : -
Twente Twente
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
18:30
Emmen Emmen
- : -
NAC Breda NAC Breda
HONG KONG 1. LİGİ
ERT
Kitchee Kitchee
0 - 0
Southern District Southern District
İNGİLTERE 1. LİGİ
18:00
Morecambe Morecambe
- : -
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
18:00
Oxford United Oxford United
- : -
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
18:00
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
- : -
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
18:00
Wigan Athletic Wigan Athletic
- : -
Gillingham Gillingham
18:00
Rotherham United Rotherham United
- : -
Cheltenham Town Cheltenham Town
18:00
Cambridge United Cambridge United
- : -
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
18:00
Plymouth Argyle Plymouth Argyle
- : -
Lincoln City Lincoln City
18:00
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
- : -
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
18:00
Ipswich Town Ipswich Town
- : -
Accrington Stanley Accrington Stanley
18:00
Burton Albion Burton Albion
- : -
AFC Wimbledon AFC Wimbledon
18:00
Sunderland Sunderland
- : -
Portsmouth Portsmouth
18:00
Charlton Athletic Charlton Athletic
- : -
Fleetwood Town Fleetwood Town
İNGİLTERE 2. LİGİ
16:00
Swindon Town Swindon Town
- : -
Bristol Rovers Bristol Rovers
18:00
Scunthorpe United Scunthorpe United
- : -
Newport County Newport County
18:00
Hartlepool United Hartlepool United
- : -
Stevenage Stevenage
18:00
Sutton United Sutton United
- : -
Northampton Town Northampton Town
18:00
Rochdale Rochdale
- : -
Bradford City Bradford City
18:00
Leyton Orient Leyton Orient
- : -
Port Vale Port Vale
18:00
Harrogate Town Harrogate Town
- : -
Oldham Athletic Oldham Athletic
18:00
Walsall Walsall
- : -
Exeter City Exeter City
18:00
Crawley Town Crawley Town
- : -
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
18:00
Salford City Salford City
- : -
Colchester United Colchester United
18:00
Forest Green Rovers Forest Green Rovers
- : -
Carlisle United Carlisle United
18:00
Barrow Barrow
- : -
Mansfield Town Mansfield Town
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
15:30
Everton Everton
- : -
Aston Villa Aston Villa
18:00
Leeds United Leeds United
- : -
Newcastle United Newcastle United
18:00
Brentford Brentford
- : -
Wolverhampton Wolverhampton
18:00
Manchester United Manchester United
- : -
West Ham United West Ham United
20:30
Southampton Southampton
- : -
Manchester City Manchester City
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
15:30
Nottingham Forest Nottingham Forest
- : -
Derby County Derby County
15:30
Bristol City Bristol City
- : -
Cardiff City Cardiff City
18:00
Swansea City Swansea City
- : -
Preston North End Preston North End
18:00
West Bromwich Albion West Bromwich Albion
- : -
Peterborough United Peterborough United
18:00
Reading Reading
- : -
Huddersfield Town Huddersfield Town
18:00
Blackpool Blackpool
- : -
Millwall Millwall
18:00
Sheffield United Sheffield United
- : -
Luton Town Luton Town
18:00
AFC Bournemouth AFC Bournemouth
- : -
Hull City Hull City
18:00
Stoke City Stoke City
- : -
Fulham Fulham
18:00
Coventry City Coventry City
- : -
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
18:00
Birmingham City Birmingham City
- : -
Barnsley Barnsley
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
18:00
Boreham Wood Boreham Wood
- : -
Weymouth Weymouth
18:00
Altrincham Altrincham
- : -
Torquay United Torquay United
18:00
Maidenhead United Maidenhead United
- : -
FC Halifax Town FC Halifax Town
18:00
Grimsby Town Grimsby Town
- : -
Bromley Bromley
18:00
Solihull Moors Solihull Moors
- : -
Dover Athletic Dover Athletic
18:00
Chesterfield Chesterfield
- : -
Aldershot Town Aldershot Town
18:00
Yeovil Town Yeovil Town
- : -
Wrexham Wrexham
18:00
Woking Woking
- : -
Wealdstone Wealdstone
20:20
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
- : -
Stockport County Stockport County
İNGİLTERE VANARAMA ULUSAL LİGİ
18:00
Welling United Welling United
- : -
Oxford City Oxford City
18:00
St.Albans City St.Albans City
- : -
Maidstone United Maidstone United
18:00
Dorking Wanderers Dorking Wanderers
- : -
Ebbsfleet United Ebbsfleet United
18:00
Gateshead Gateshead
- : -
Leamington Leamington
18:00
AFC Fylde AFC Fylde
- : -
Guiseley Guiseley
18:00
Curzon Ashton Curzon Ashton
- : -
Chester Chester
18:00
Farsley Celtic Farsley Celtic
- : -
Hereford Hereford
18:00
Brackley Town Brackley Town
- : -
Chorley Chorley
18:00
Alfreton Town Alfreton Town
- : -
Blyth Spartans Blyth Spartans
18:00
Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
- : -
Concord Rangers Concord Rangers
18:00
Bradford PA Bradford PA
- : -
Kettering Town Kettering Town
18:00
Spennymoor Town Spennymoor Town
- : -
Boston United Boston United
18:00
Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers
- : -
York City York City
18:00
Gloucester City Gloucester City
- : -
Southport Southport
18:00
Dartford Dartford
- : -
Hampton & Richmond Hampton & Richmond
18:00
A.F.C. Telford United A.F.C. Telford United
- : -
Darlington Darlington
18:00
Bath City Bath City
- : -
Eastbourne Borough Eastbourne Borough
18:00
Hungerford Town Hungerford Town
- : -
Chelmsford City Chelmsford City
18:00
Billericay Town Billericay Town
- : -
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
18:00
Braintree Town Braintree Town
- : -
Slough Town Slough Town
18:00
Tonbridge Angels Tonbridge Angels
- : -
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
İRAN 1. LİGİ
14:30
Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan
- : -
Sepahan Sepahan
15:30
Havadar SC Havadar SC
- : -
Esteghlal Esteghlal
17:30
Persepolis Persepolis
- : -
Foolad Khuzestan Foolad Khuzestan
İSKOÇYA 1. LİGİ
MS
East Fife East Fife
0 - 1
Falkirk Falkirk
18:00
Clyde Clyde
- : -
Queens Park Queens Park
İSKOÇYA 2. LİGİ
ERT
Elgin City Elgin City
0 - 0
Annan Athletic Annan Athletic
ERT
Stirling Albion Stirling Albion
0 - 0
Forfar Athletic Forfar Athletic
18:00
Cowdenbeath Cowdenbeath
- : -
Stranraer Stranraer
ERT
Albion Rovers Albion Rovers
0 - 0
Kelty Hearts Kelty Hearts
İSKOÇYA KUPASI
15:30
Auchinleck Talbot Auchinleck Talbot
- : -
Hearts Hearts
18:00
Kilmarnock Kilmarnock
- : -
Dundee United Dundee United
18:00
Aberdeen Aberdeen
- : -
Edinburgh City Edinburgh City
18:00
Livingston Livingston
- : -
Ross County Ross County
18:00
Motherwell Motherwell
- : -
Greenock Morton Greenock Morton
18:00
Arbroath Arbroath
- : -
Darvel Darvel
18:00
Banks o'Dee Banks o'Dee
- : -
Raith Rovers Raith Rovers
18:00
Peterhead Peterhead
- : -
East Kilbride East Kilbride
18:00
Ayr United Ayr United
- : -
St Mirren St Mirren
18:00
Dumbarton Dumbarton
- : -
Dundee Dundee
18:00
Clydebank FC Clydebank FC
- : -
Annan Athletic Annan Athletic
18:00
Partick Thistle Partick Thistle
- : -
Airdrieonians Airdrieonians
18:00
Kelty Hearts Kelty Hearts
- : -
St Johnstone St Johnstone
20:30
Alloa Athletic Alloa Athletic
- : -
Celtic Celtic
İSKOÇYA ŞAMPİYONLUK LİGİ
18:00
Dunfermline Dunfermline
- : -
Inverness CT Inverness CT
İSPANYA LA LİGA
16:00
Levante Levante
- : -
Cadiz Cadiz
18:15
Villarreal Villarreal
- : -
Mallorca Mallorca
20:30
Sevilla Sevilla
- : -
Celta Vigo Celta Vigo
23:00
Atletico Madrid Atletico Madrid
- : -
Valencia Valencia
İSPANYA LA LİGA 2
18:00
Real Zaragoza Real Zaragoza
- : -
Real Valladolid Real Valladolid
20:15
Fuenlabrada Fuenlabrada
- : -
Las Palmas Las Palmas
23:00
Malaga Malaga
- : -
Ibiza Ibiza
İSRAİL 1. LİGİ
16:00
Hapoel Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil
- : -
Hapoel Haifa Hapoel Haifa
18:20
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
- : -
Maccabi Netanya Maccabi Netanya
19:00
Hapoel Hadera Hapoel Hadera
- : -
Hapoel Ironi Kiryat Shmona Hapoel Ironi Kiryat Shmona
20:50
Maccabi Haifa Maccabi Haifa
- : -
Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem
İTALYA SERİE A LİGİ
17:00
Genoa Genoa
- : -
Udinese Udinese
20:00
Inter Inter
- : -
Venezia Venezia
22:45
Lazio Lazio
- : -
Atalanta Atalanta
İTALYA SERİE B LİGİ
16:00
Monza Monza
- : -
Reggina Reggina
16:00
Alessandria Alessandria
- : -
Benevento Benevento
16:00
Como Como
- : -
Crotone Crotone
16:00
Cosenza Cosenza
- : -
Ascoli Ascoli
16:00
Spal Spal
- : -
Pisa Pisa
16:00
Brescia Brescia
- : -
Ternana Ternana
18:15
Perugia Perugia
- : -
Pordenone Pordenone
İTALYA SERİE C LİGİ
16:30
Modena Modena
- : -
Fermana Fermana
16:30
Cesena Cesena
- : -
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
16:30
Reggiana Reggiana
- : -
Pistoiese Pistoiese
16:30
Virtus Entella Virtus Entella
- : -
Gubbio Gubbio
16:30
Pescara Pescara
- : -
Montevarchi Montevarchi
16:30
Vis Pesaro Vis Pesaro
- : -
Teramo Teramo
17:00
Pontedera Pontedera
- : -
Ancona-Matelica Ancona-Matelica
KATAR YILDIZLAR LİGİ
16:30
Al Duhail SC Al Duhail SC
- : -
Al-Wakra Al-Wakra
16:30
Al-Khor Al-Khor
- : -
Al Sailiya Al Sailiya
19:15
Al Sadd Al Sadd
- : -
Al Arabi Al Arabi
KOLOMBİYA PRİMERA - APERTURA
MS
Independiente Santa Fe Independiente Santa Fe
1 - 1
La Equidad La Equidad
44'
Deportivo Pasto Deportivo Pasto
0 - 1
Millonarios Millonarios
KOSTA RİKA 2. LİGİ - CLAUSURA
MS
AD Carmelita AD Carmelita
3 - 1
San Jose FC San Jose FC
23:00
Turrialba Turrialba
- : -
Barrio Mexico Barrio Mexico
23:00
Municipal Liberia Municipal Liberia
- : -
Marineros de Puntarenas Marineros de Puntarenas
23:00
Puerto Golfito Puerto Golfito
- : -
Municipal Santa Ana Municipal Santa Ana
KOSTA RİKA PRİMERA - CLAUSURA
MS
Sporting San Jose Sporting San Jose
2 - 2
Guadalupe FC Guadalupe FC
23:00
Municipal Grecia Municipal Grecia
- : -
Jicaral Sercoba Jicaral Sercoba
KUZEY İRLANDA 2. LİGİ
17:00
Knockbreda FC Knockbreda FC
- : -
Ballyclare Comrades Ballyclare Comrades
18:00
Dergview Dergview
- : -
Institute Institute
18:00
Dundela FC Dundela FC
- : -
Loughgall Loughgall
18:00
H&W Welders H&W Welders
- : -
Queens University Queens University
18:00
Ballinamallard United Ballinamallard United
- : -
Newry City AFC Newry City AFC
KUZEY İRLANDA PREMİER LİGİ
18:00
Linfield Linfield
- : -
Glenavon Glenavon
18:00
Coleraine Coleraine
- : -
Carrick Rangers Carrick Rangers
18:00
Ballymena United Ballymena United
- : -
Warrenpoint Town Warrenpoint Town
18:00
Dungannon Swifts Dungannon Swifts
- : -
Portadown Portadown
LÜBNAN PREMİER LİGİ
-
Al-Hikma Al-Hikma
- 0
Al Akhaa Al Ahli Al Akhaa Al Ahli
-
Al-Ahed Al-Ahed
- 0
Al-Safa Al-Safa
MALTA 1. LİGİ
16:00
Balzan Youths Balzan Youths
- : -
Hamrun Spartans Hamrun Spartans
18:00
Mosta Mosta
- : -
Hibernians Hibernians
20:00
Gudja United Gudja United
- : -
Sliema Wanderers Sliema Wanderers
MEKSİKA PREMİER LİGİ - CLAUSURA
04:00
Mazatlan FC Mazatlan FC
- : -
Toluca Toluca
ERT
Puebla Puebla
0 - 0
Club Tijuana Club Tijuana
NİKARAGUA PREMİER LİGİ - CLAUSURA
MS
H&H Export Sebaco H&H Export Sebaco
4 - 4
Real Esteli FC Real Esteli FC
42'
Cacique Diriangen FC Cacique Diriangen FC
2 - 0
UNAN Managua FC UNAN Managua FC
NON LİG PREMİER
17:00
Needham Market Needham Market
- : -
Hitchin Town Hitchin Town
17:00
Stourbridge Stourbridge
- : -
Royston Town Royston Town
18:00
Scarborough Scarborough
- : -
Grantham Town Grantham Town
18:00
Alvechurch Alvechurch
- : -
AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
18:00
Rushall Olympic Rushall Olympic
- : -
Biggleswade Town Biggleswade Town
18:00
Wimborne Town Wimborne Town
- : -
Tiverton Town Tiverton Town
18:00
Merthyr Town Merthyr Town
- : -
Metropolitan Police Metropolitan Police
18:00
Kings Langley Kings Langley
- : -
Farnborough Farnborough
18:00
Coalville Town Coalville Town
- : -
Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting
18:00
Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB
- : -
Taunton Town Taunton Town
18:00
Banbury United Banbury United
- : -
Redditch United Redditch United
18:00
Matlock Town Matlock Town
- : -
Bamber Bridge Bamber Bridge
18:00
Salisbury City Salisbury City
- : -
Weston Super Mare Weston Super Mare
18:00
Barwell Barwell
- : -
Leiston Leiston
18:00
Dorchester Town Dorchester Town
- : -
Chesham United Chesham United
18:00
Yate Town Yate Town
- : -
Hartley Wintney F.C. Hartley Wintney F.C.
18:00
Swindon Super Marine Swindon Super Marine
- : -
Walton Casuals Walton Casuals
18:00
Hendon Hendon
- : -
Poole Town Poole Town
18:00
Gosport Borough Gosport Borough
- : -
Harrow Borough Harrow Borough
18:00
Truro City Truro City
- : -
Hayes&Yeading Utd. Hayes&Yeading Utd.
18:00
Stratford Town Stratford Town
- : -
Tamworth Tamworth
18:00
Lowestoft Town Lowestoft Town
- : -
Nuneaton Borough Nuneaton Borough
18:00
Mickleover Sports Mickleover Sports
- : -
Witton Albion Witton Albion
18:00
Morpeth Town Morpeth Town
- : -
Buxton Buxton
18:00
Hyde United Hyde United
- : -
Whitby Whitby
18:00
Warrington Town Warrington Town
- : -
South Shields South Shields
18:00
Radcliffe FC Radcliffe FC
- : -
Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
18:00
United Of Manchester United Of Manchester
- : -
Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
18:00
Basford United Basford United
- : -
Nantwich Town Nantwich Town
18:00
Ashton United Ashton United
- : -
Lancaster City Lancaster City
18:00
Atherton Collieries Atherton Collieries
- : -
Stafford Rangers Stafford Rangers
18:00
Hednesford Town Hednesford Town
- : -
Peterborough Sports Peterborough Sports
PORTEKİZ 2. LİGİ
14:00
Vilafranquense Vilafranquense
- : -
Nacional Madeira Nacional Madeira
18:30
Varzim Varzim
- : -
Academica Academica
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
MS
Pacos Ferreira Pacos Ferreira
1 - 1
Boavista Boavista
18:30
Moreirense Moreirense
- : -
Santa Clara Santa Clara
21:00
Tondela Tondela
- : -
Vizela Vizela
23:30
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
- : -
Braga Braga
PRİMERA DİVİSİON RFEF
19:00
San Sebastian Reyes San Sebastian Reyes
- : -
Celta Vigo B Celta Vigo B
19:00
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
- : -
Real Union Real Union
ERT
Albacete Albacete
0 - 0
Sabadell Sabadell
19:00
Cornella Cornella
- : -
San Fernando CD San Fernando CD
19:00
Alcoyano Alcoyano
- : -
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
21:00
Valladolid B Valladolid B
- : -
Tudelano Tudelano
21:00
Barcelona B Barcelona B
- : -
UCAM Murcia UCAM Murcia
21:00
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
- : -
Extremadura UD Extremadura UD
21:00
Andorra Andorra
- : -
Costa Brava Costa Brava
21:00
SD Logrones SD Logrones
- : -
Racing Santander Racing Santander
ROMANYA LİGA 1
15:30
Chindia Targoviste Chindia Targoviste
- : -
FC Voluntari FC Voluntari
21:00
CS Universitatea Craiova CS Universitatea Craiova
- : -
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
SAN MARİNO 1. LİGİ
ERT
S.P. La Fiorita S.P. La Fiorita
0 - 0
S.S. Murata S.S. Murata
ERT
Folgore Folgore
0 - 0
FC Fiorentino FC Fiorentino
ERT
Cosmos Cosmos
0 - 0
SS Virtus SS Virtus
ERT
San Giovanni San Giovanni
0 - 0
SS Pennarossa SS Pennarossa
ERT
Tre Penne Tre Penne
0 - 0
Juvenes/Dogana Juvenes/Dogana
ERT
Faetano Faetano
0 - 0
SP Libertas SP Libertas
ERT
Cailungo Cailungo
0 - 0
Domagnano Domagnano
SPOR TOTO 1. LİG
13:30
Manisa FK Manisa FK
- : -
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
13:30
Bereket Sigorta Ümraniyespor Bereket Sigorta Ümraniyespor
- : -
Nasadoge Menemenspor Nasadoge Menemenspor
16:00
Altınordu Altınordu
- : -
İstanbulspor İstanbulspor
19:00
MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü
- : -
Altaş Denizlispor Altaş Denizlispor
SPOR TOTO SÜPER LİG
13:30
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor Öznur Kablo Yeni Malatyaspor
- : -
Beşiktaş Beşiktaş
16:00
Demir Grup Sivasspor Demir Grup Sivasspor
- : -
Fenerbahçe Fenerbahçe
16:00
Adana Demirspor Adana Demirspor
- : -
VavaCars Fatih Karagümrük VavaCars Fatih Karagümrük
19:00
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
- : -
Göztepe Göztepe
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
15:35
Al-Fayha Al-Fayha
- : -
Al Taee Al Taee
18:20
Al Hazm Al Hazm
- : -
Al-Raed Al-Raed
TAYLAND PREMİER LİGİ
13:30
Samut Prakan City Samut Prakan City
- : -
Police Tero Police Tero
14:00
Prachuap FC Prachuap FC
- : -
Chiangrai United Chiangrai United
ERT
Ratchaburi Ratchaburi
0 - 0
Muang Thong United Muang Thong United
15:00
BG Pathum United BG Pathum United
- : -
Nongbua Pitchaya Nongbua Pitchaya
TFF 2. LİG
İPT
GMG Kastamonuspor GMG Kastamonuspor
0 - 0
Uşakspor A.Ş. Uşakspor A.Ş.
12:30
Pazarspor Pazarspor
- : -
Nazilli Belediyespor Nazilli Belediyespor
13:00
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
- : -
Eskişehirspor Eskişehirspor
13:00
Kahramanmaraşspor Kahramanmaraşspor
- : -
Etimesgut Belediyespor Etimesgut Belediyespor
13:00
Karatay Termal 1922 Konyaspor Karatay Termal 1922 Konyaspor
- : -
Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
13:00
Sivas Belediyespor Sivas Belediyespor
- : -
Serik Belediyespor Serik Belediyespor
13:00
Anagold 24Erzincanspor Anagold 24Erzincanspor
- : -
Tarsus İdman Yurdu Tarsus İdman Yurdu
13:00
An Zentrum Bayburt Özel İdarespor An Zentrum Bayburt Özel İdarespor
- : -
Turgutluspor Turgutluspor
13:00
Bodrumspor Bodrumspor
- : -
Diyarbekirspor Diyarbekirspor
13:00
Sarıyer Sarıyer
- : -
Sakaryaspor Sakaryaspor
13:00
Kırklarelispor Kırklarelispor
- : -
Ankara Demirspor Ankara Demirspor
13:00
Bucaspor 1928 Bucaspor 1928
- : -
Akhisarspor Akhisarspor
13:00
Amed Sportif Faaliyetler Amed Sportif Faaliyetler
- : -
Kırşehir Belediyespor Kırşehir Belediyespor
ERT
Somaspor Somaspor
0 - 0
Adıyaman FK Adıyaman FK
ERT
Silahtaroğlu Vanspor FK Silahtaroğlu Vanspor FK
0 - 0
Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
13:00
Ankaraspor Ankaraspor
- : -
Niğde Anadolu FK Niğde Anadolu FK
13:00
1461 Trabzon FK 1461 Trabzon FK
- : -
İnegölspor İnegölspor
13:00
Çorum FK Çorum FK
- : -
Ergene Velimeşespor Ergene Velimeşespor
TFF 3. LİG
13:00
CriptoSwaps Çatalcaspor CriptoSwaps Çatalcaspor
- : -
1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Belediyespor
13:00
Gema Polimer Şile Yıldızspor Gema Polimer Şile Yıldızspor
- : -
Malatya Yeşilyurt Belediyespor Malatya Yeşilyurt Belediyespor
VERANO KUPASI
69'
Boca Juniors Boca Juniors
2 - 2
Univ. de Chile Univ. de Chile
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
18:15
Ofi Crete Ofi Crete
- : -
Panetolikos Panetolikos
20:30
Ionikos Ionikos
- : -
Panathinaikos Panathinaikos
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 2
15:45
Almopos Aridea Almopos Aridea
- : -
Olympiakos II Olympiakos II
15:45
AEK II AEK II
- : -
Episkopi Episkopi
15:45
PAOK II PAOK II
- : -
Trikala Trikala
15:45
Niki Volos Niki Volos
- : -
Apollon Larissa Apollon Larissa
18:00
Xanthi Xanthi
- : -
Veria Veria
reklam
reklam
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 22 23 51
2 İttifak Holding Konyaspor 21 17 42
3 Fenerbahçe 22 8 36
4 Aytemiz Alanyaspor 22 6 35
5 Beşiktaş 22 4 35
6 Atakaş Hatayspor 22 -2 35
7 Medipol Başakşehir 21 9 34
8 Adana Demirspor 22 5 34
9 Yukatel Kayserispor 22 1 31
10 Gaziantep FK 21 -1 31
11 Demir Grup Sivasspor 22 6 30
12 VavaCars Fatih Karagümrük 22 -2 30
13 Galatasaray 22 -4 27
14 GZT Giresunspor 22 -1 26
15 Kasımpaşa 22 -3 24
16 Göztepe 22 -4 24
17 Fraport TAV Antalyaspor 22 -11 23
18 Çaykur Rizespor 22 -18 21
19 Altay 22 -13 18
20 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 21 -20 15
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 20 19 42
2 MKE Ankaragücü 20 17 42
3 BB Erzurumspor 20 11 38
4 Eyüpspor 20 8 36
5 Royal Hastanesi Bandırmaspor 20 12 33
6 Yılport Samsunspor 20 8 33
7 İstanbulspor 20 5 33
8 Adanaspor 20 6 32
9 Tuzlaspor 20 1 27
10 Gençlerbirliği 20 -6 26
11 Manisa FK 20 -4 25
12 Beypiliç Boluspor 19 0 24
13 Kocaelispor 21 -8 24
14 Ankara Keçiörengücü 20 -5 23
15 Nasadoge Menemenspor 20 -10 23
16 Altınordu 20 -13 22
17 Bursaspor 20 -8 20
18 Altaş Denizlispor 20 -11 19
19 Balıkesirspor 20 -22 8
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor 17 12 39
2 Bucaspor 1928 18 7 30
3 Amed Sportif Faaliyetler 18 4 29
4 Nazilli Belediyespor 18 3 28
5 Ankara Demirspor 18 3 27
6 Uşakspor A.Ş. 18 -2 25
7 Isparta 32 Spor 18 1 25
8 Kırşehir Belediyespor 18 4 25
9 Kırklarelispor 18 8 25
10 Şanlıurfaspor 18 0 23
11 Anagold 24Erzincanspor 17 5 23
12 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 18 -6 22
13 Pazarspor 18 -5 22
14 Akhisarspor 18 -4 22
15 Tarsus İdman Yurdu 18 -2 21
16 Karatay Termal 1922 Konyaspor 18 0 19
17 Eskişehirspor 18 -18 16
18 TECO Karacabey Belediyespor 18 -10 16
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sakaryaspor 20 35 48
2 1461 Trabzon FK 20 16 40
3 Sivas Belediyespor 20 21 37
4 Afjet Afyonspor 20 17 37
5 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 20 7 36
6 Somaspor 20 10 35
7 Bodrumspor 20 14 34
8 Çorum FK 20 14 34
9 Silahtaroğlu Vanspor FK 20 0 32
10 Ankaraspor 20 8 30
11 Serik Belediyespor 20 -1 29
12 İnegölspor 20 -4 27
13 Diyarbekirspor 20 0 25
14 Etimesgut Belediyespor 20 -5 24
15 Turgutluspor 20 -12 22
16 Adıyaman FK 20 -11 19
17 Sarıyer 20 -15 15
18 Ergene Velimeşespor 20 -21 15
19 Kahramanmaraşspor 20 -36 11
20 Niğde Anadolu FK 20 -37 6
reklam