DOLAR32,2563% 0.07
EURO34,8890% -0.44
STERLIN41,0445% -0.34
FRANG35,3275% -0.02
ALTIN2.424,12% -0,93
BITCOIN67.379,95-1.457
arslan altındişTÜM YAZILARI

İSTANBUL BİLECİKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ZİYARET

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
İSTANBUL BİLECİKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ZİYARET

Ziyaret kapsamında başta Bilecik Valisi Kemal KIZILKAYA, Bilecik Belediye Başkanı Semih ŞAHiN ve Belediye Başkan yardımcısı Ahmet GÜRSES ile siyasi parti il başkanlıkları ziyaret edildi. Bilecik ziyareti dışında Bozüyük, Osmaneli, Söğüt, Gölpazarı, Yenipazar, Bayırköy, İnhisar ilçelerini de ziyaret eden dernek yönetimi, İnhisar İlçesi’nde Kaymakam Elif Nur SAÇAL hanımı ziyaret etti. Ayrıca dernek yönetimi Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat BAKKALCIOĞLU ve Başkan Yardımcıları Vedat KAZICI, Ali ŞAHİNOĞLU, Mahmut FINDIK, Söğüt Belediye Başkanı İsmet SEVER, Osmaneli Belediye Başkanı Münür ŞAHİN, Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri SUER, Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa YAMAN, Yenipazar Belediye Başkanı İlhan ÖZDEN, İnhisar Belediye Başkanı Mehmet KEPEZ’e ziyaretler gerçekleştirdi.

Bilecik Ak Parti İl Başkanı Serkan YILDIRIM, Chp İl Başkanı Metin YAŞAR, İyi Parti İl Başkanı Hakan SAKARYA, Bbp İl Başkanı Murat ÖNAL, Chp Bilecik Merkez İlçe Başkanı Berna PAMUKÇU’yu da ziyaret eden dernek yönetimi facebook sayfasından yaptığı açıklamada;

“Ülkemiz, milletimiz, ilimiz ve ilçelerimiz, sizler ve bizler için; benliği yok sayıp “biz olmak” şuuruyla her daim, sivil toplum kuruluşu olmanın gerektirdiği minvalde hep beraber bir olarak hizmet etmeye ve çözüm odaklı hedeflerimize ulaşmaya, kıymetli ve tecrübeli yönetim kadrosuyla çalışmaya devam ediyoruz.

Aslen Bilecikli olan, ancak Bilecik’ten bağı kopmuş siyaset, bürokrasi, iş dünyası başta olmak üzere alanında isim yapmış Bileciklilere ulaşarak yeniden memleketleri ve hemşehrileri ile irtibatlı hale getirmek istemekteyiz. Daha evvel bu konuda Bilecikli dostlarımızla, farklı Sivil Toplum Kuruluşları, Siyaset ve İş dünyası ile bir çok çalışma yapmıştık ve halen bununla ilgili çalışmalar yapmaktayız. Amacımız Devletimize ve Milletimize, Stk olmanın gerekliliği ile hemşehrilerimize fayda sağlayan, güçlü bir hemşehri bağı yani bir anlamda ‘Bilecik Lobisi’ oluşturulmasıdır.”

Açıklamasında bulundu.

Yapılan ziyaretlerde dernek faailyetleri hakkında bilgilendirme yapıldı ve derneğin amacına uyan faaliyetlerinin geliştirilmesi hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Faruk ŞAHİN tarafından yapılan açıklamanın sonunda ayrıca ziyaret edilen bizleri özveriyle karşılayan Başkan ve Yöneticilerimize konukseverlikleri ve derneğe olan ilgileri nedeni ile ayrı ayrı teşekkür edildi.

İstanbul Bilecikliler Derneği’nin iki güne sıkıştırılmış çok sayıda kişi ve kurum ziyaretini kapsayan yoğun çalışması ise dernek üyeleri tarafından takdirle karşılandı.