DOLAR32,2511% 0.14
EURO35,0023% 0.27
STERLIN41,0886% 0.43
FRANG35,2346% 0.08
ALTIN2.418,47% 0,36
BITCOIN68.765,601.61

RAMAZAN BAYRAMINDA POLİS VE JANDARMA’DAN DENETİMLER DEVAM EDİYOR

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
RAMAZAN BAYRAMINDA POLİS VE JANDARMA’DAN DENETİMLER DEVAM EDİYOR

Ramazan Bayramı 2021 yılında oldukça buruk geçmeye devam ediyor. Yaşadığımız pandemi sürecinde, ülke genelinde alınan tam kapanma nedeniyle vatandaşlarımız bayramlarını evde geçiriyor.

Bayramın ilk günü kolluk kuvvetlerimiz, hem bir takım ziyaretlerde bulundu hem de denetimlerini sıkı bir şekilde gerçekleştirdi.

Jandarma ekipleri, Gazi yakınlarını evlerinde ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti ve hediyelerini takdim etti. Aynı zamanda ilçedeki şehit ve gazi mezarlıklarını ziyaret etti. Polis ekiplerimiz ise, ilçe çarşısında hem denetimlerini devam ettirdi hem de seyahat etmek durumunda olan vatandaşlarımızın bayramını kutlayarak çikolata ve şeker ikramlarında bulundu.

Şehit yakınları ve gazilerimiz ziyaret edilerek hediyeler verildi.

Jandarma ekiplerimiz ise ilçenin giriş ve çıkışlarında sık sık denetimler gerçekleştirerek, seyahat eden yolcuların evraklarını kontrol ederek asayişi sağladılar. Gün içerinde polis ve jandarma ekiplerimiz ilçe genelinde sıkı bir şekilde devriyede bulunarak, ilçemizin sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmesini sağladılar.

İlçemizde buruk geçen Ramazan bayramının ilk günü, kolluk kuvvetlerimizin üstün gayretleri ile huzurlu ve renkli geçti. Bayram boyunca devam edecek olan tam kapanma kurallarına, Gölpazarı Halkının riayet etmesini diler, huzurlu, sağlıklı ve mutlu bayramlar dileriz.