DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
arslan altındişTÜM YAZILARI

VEDALAR ANCAK GÜZEL YÜREKLERİ ACITIR

Yayınlanma Tarihi : Google News
VEDALAR ANCAK GÜZEL YÜREKLERİ ACITIR

Gölpazarı İlçe Jandarma Komutanlığında görev yapan Astsubay ve Uzman Çavuşların (toplam 7 personel) ve İlçe Müftüsü İbrahim KÖÇ’ ün yurtiçinde değişik şehirlere tayinleri çıktı.
Gölpazarı Öğretmen Evi Konferans Salonunda konuşma yapan İlçe Kaymakamı Alparslan SÖZEN, Gölpazarı’na yapmış oldukları hizmetler için arkadaşımıza teşekkür ettiğini belirterek, “Mesai arkadaşlarım elinden geldiğince gayretli ve başarılı işler çıkardı. Yeni görev yerinde daha faydalı ve kaliteli işler yapacağına inanıyorum. Hayırlı olsun dileklerinde bulunarak bütün hepsine teşekkür ediyorum” diye konuştu.
8 Yıldır Gölpazarı İlçesinde görev yapan Astsubay Başçavuş Arif SAFİ, “Gölpazarı Jandarma Komutanlığının ailesinin bir parçası olmaktan, Gölpazarı’ na hizmet etmekten memnunum. Tekrar görüşmek dileklerimle herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Gölpazarı Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen veda yemeğinde tayini çıkan personele hediye takdim edilmesiyle yemek sona erdi.
Veda yemeğinde İlçe Kaymakamı Alparslan SÜZEN, Ak Parti İl Genel Meclisi Üyesi Oktay KARCI, CHP İl Genel Meclis Üyesi Bilal ENEZ, İlçe Emniyet Amiri Önder Gürkan ORAL, İlçe Jandarma Komutanı Cihad EMİR, Gölpazarı Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail GÜCEN ve Köy ve Mahalle Muhtarları katıldılar.
Gölpazarı Haber Portalı olarak tayini çıkan arkadaşlarıma hayırlı ömürler dilerken;
Şairin dediği gibi “VEDALAR ANCAK GÜZEL YÜREKLERİ ACITIR”