DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN67.017,401.267
arslan altındişTÜM YAZILARI

GÖLPAZARI İLÇE EMNİYET VE JANDARMA EKİPLERİNDEN YILBAŞI DENETİMLERİ YAPTI

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
GÖLPAZARI İLÇE EMNİYET VE JANDARMA EKİPLERİNDEN YILBAŞI DENETİMLERİ YAPTI

GÖLPAZARI İLÇE EMNİYET VE JANDARMA EKİPLERİNDEN YILBAŞI DENETİMLERİ

 

2022 yılının ilk saatlerinde Gölpazarı Atatürk Anıtı önünde ve Kurşunlu Köyü yol ayrımında ekipler denetim yaptılar. Sürücülere iyi seneler dileklerinde bulunarak çikolata ikram ettiler. Alkolün insan sağlığına zararları hakkında anlatılarak bu konu ile ilgili broşür dağıttılar. Geçen seneye nazaran dışarıdaki insan ve araç sayısı yarı yarıya azdı. Bizim güvenliğimiz ve huzurumuz için gece gündüz görev başında olan emniyet güçlerimize teşekkür ediyoruz.

Saat 11,55 ten sonra ise Emniyet Genel Müdürü Mehmet AKTAŞ’ ın konuşmasını telsizden dinlediler.

Ülkemiz ve milletimiz için yeni hedeflere ve yeni başarılara odaklandığımız yeni bir yıla girmenin sevinci ve heyecanı içerisindeyiz. Her yıl köklerinden aldığı güçle, yenilikçi ve değişimden yana vizyonu ve sarsılmaz inancıyla milleti ve devleti için özveri ile çalışan ve büyüyen Türk Polis Teşkilatımız, yeni yılda da güven, huzur ve esenliğin teminatı olacaktır.

Yüksek ideallerle ülke bekası uğrunda canını ve kanını feda etmekten çekinmeyen teşkilatımız, her zaman olduğu gibi 2020’de de her türlü ihanet odağının, yasadışı faaliyetlerin, asayişi bozan unsurların, suç örgütlerinin karşısında olmaya devam edecektir.

Kanunların verdiği görev ve yetkiler çerçevesinde, insan haklarına saygılı ve adaletten ayrılmadan bu görev sorumluluğunu yerine getirirken, şüphesiz ki ana ilkesi “vatandaşımızın mutluluğu” olacaktır.

Bu mutluluğa gölge düşmemesi için biz gerekli tüm tedbirleri alırken, sizlerden de yılbaşı gecesinde trafik kurallarına uyma, alkollü araç kullanmama, emniyet görevlilerimizin uyarı ve yönlendirmelerine destek olmanız konusunda hassasiyet rica ediyorum.

Heyecanla başladığımız her yıl, yeni umutlar, yeni hayaller, yeni beklentiler ve elbette ki yeni başlangıçlar demek… 2020’nin siz, aileniz, sevdikleriniz, ülkemiz, milletimiz için güzelliklerle dolu geçmesini, tüm insanlığa barış, kardeşlik, refah getirmesini, ülkemizin birlik, bütünlük ve dayanışma içerisinde yeni başarılara imza atmasının başlangıcı olmasını temenni ederim.

Sizlerden aldığımız güç, destek ve dua ile 2020’de de emniyette hissetmeniz için çalışmaya devam ederken, bu uğurda canını feda eden aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, teşkilatımızın fedakârca görev yapan tüm çalışanları ve ailelerinin de yeni yılını tebrik ediyorum.

Mehmet AKTAŞ