DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
arslan altındişTÜM YAZILARI

GÖLPAZARI’NIN GURURU NURDOĞAN ÖZ MEMLEKETİNDE

Yayınlanma Tarihi : Google News
GÖLPAZARI’NIN GURURU NURDOĞAN ÖZ MEMLEKETİNDE

 

Bilecik İli Gölpazarı İlçesinin çok değerli evladı Sanatçı Nurdoğan ÖZ’ ün Yaptığı besteler ünlü sanatçılar tarafından seslendirilmiş ve hit olmuştur.

Kendine has tarzıyla Türk Sanat Müziği’ne yeni bir soluk getiren ÖZ, İTÜ Devlet Konservatuvarı Türk Sanat Müziği mezunu olan sanatçıdır. Uzun yıllar Cengiz Kurtoğlu, Ferdi Özbeğen, Ümit Besen, Nejat Alp gibi isimler için yaptığı bestelerini icra etmişlerdir. Nurdoğan ÖZ yıllarca birçok ünlü mekanlarda sahneler almış ve bugüne kadar hit olmuş birçok esere imzasını atmıştır. Son olarak” Bestecisinden” isimli, dört eserlik albümünü yayınlayan sanatçı müzikseverlerden ve müzik otoritelerinden tam not almıştır. Aynı zamanda klasik Türk musikisinden başlayarak günümüze dek icra edilen her tarz müzik ile yakından ilgilenen ve repertuvarında yer veren sanatçı; Nurdoğan ÖZ prodiksiyon şirketinin kurucusudur. Bugüne kadar birçok başarılı projeye hayat veren ve aynı zamanda tüm gözde mekânların aranan sanatçısı haline gelen sanatçı Nurdoğan ÖZ;” Hiçbir şekil ve hiçbir kelime kalbin derinliklerini ve özelliklerini müzik kadar anlatamaz. Ben ruhumun derinliklerini ince ince işleyerek sürekli üretmeye devam edeceğim ve ciğerlerim parçalanana kadar siz müzikseverlere Şarkılar söyleyeceğim.” Sözleri olan müziğe olan tutkusunu belirtiyor.

Yılların tecrübesi ve beyefendi kişiliği ile dikkati çeken sanatçının daha neler neler yapacağı Müzikseverler ve müzik otoriteleri tarafından heyecanla bekleniyor.

Gölpazarı Haber Portalına ziyaret ederek bizleri de onurlandırmıştır.